Majstrovstvá sveta záchranárskych psov 12.-16. júna 2024

????‍????⛑V júni 2024 sa po prvý krát stane Slovensko hostiteľom psovodov a ich psov z celého sveta. Odohrajú sa tu Majstrovstvá sveta záchranárskych psov jednotlivcov, organizovaných pod hlavičkou medzinárodnej organizácie FCI.

????????Časť súťažných disciplín bude prebiehať aj v obci Kláštor pod Znievom. Pred pár dňami preto našu obec navštívili delegáti FCI, aby si spoločne prezreli priestory a potvrdili lokalitu za dejisko majstrovstiev sveta!

????????Delegáti vyjadrili nadšenie z priestorov i okolia našej obce. Majstrovstvá sveta sa uskutočnia 12.-16. júna 2024. O programe a možnostiach účasti verejnosti Vás budeme informovať.

????Toto podujatie vyžaduje v každom smere veľké nasadenie. V prípade Vašej ochoty podporiť podujatie sponzorsky, alebo vo forme dobrovoľníckej výpomoci, neváhajte kontaktovať organizátorov. https://www.fciwch2024rescuedogs.sk/

Vytvorené / Posledná aktualizácia: / 2024-03-05 12:59:29