SMS spravodaj

Služba SMS info funguje ako doplnok k obecnému rozhlasu. Je to praktické riešenie a obce, ktoré už tento systém majú dlhšie zavedený, si ho veľmi pochvaľujú. Ide o efektívnu a priamu komunikáciu s občanmi pomocou krátkych textových správ (SMS) a/alebo e-mailových správ. Zároveň môže slúžiť ako čiastočná náhrada obecného rozhlasu pre občanov, ktorí hlásenie v rozhlase nezastihnú. Môžete si vybrať z nasledovných okruhov (tém) odoberaných správ:

V prípade záujmu o bezplatné prijímanie dôležitých oznamov obce prostredníctvom SMS a/alebo e-mailových správ, nás kontaktujte telefonicky na číslach: 043/49 33 100, 0918 461 026. Môžete napísať aj email na adresu:  igor.mikula@obecklastor.sk prípadne sa zastaviť na úrade osobne.

Vytvorené / Posledná aktualizácia: 19. 06. 2020 / 24. 09. 2023