Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Výkup papiera

V stredu 23. augusta bude o 15.00 hodine pri obecnom úrade výkup papiera. 

Elektronická adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie - voľby do orgánov samosprávnych krajov

Elektronická adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie - voľby do orgánov samosprávnych krajov: obecklastor@obecklastor.sk

Kontajner na elektroodpad pred obecným úradom

Milí spoluobčania, 

pred obecným úradom bude pristavený kontajner na elektroodpad od 23. augusta od 10.00 hodiny do 24. augusta do 13.00 hodiny. 

Ďalší ročník cyklistiky JDS Kláštor pod Znievom

JDS Kláštor pod Znievom organizuje ďalší ročník cyklistiky, ktorý sa bude konať 22. augusta (v utorok). 

Zraz účastníkov: O 09.00 hod. pred obecným úradom

Cieľ: Mestská dolina

Po návrate okolo obeda bude petangový turnaj v Znievskom dvore. 

Možnosť vývozu odpadu na zberný dvor v Martine

Vážení občania, 

obec Kláštor pod Znievom podpísala zmluvu so spoločnosťou Brantner Fatra, s. r. o. - Zmluvu o poskytovaní služieb odpadového hospodárstva v Zbernom dvore Martin. 

Zberný dvor je určený pre zber a dočasné zhromažďovanie vyseparovaných zložiek komunálnych odpadov vrátane vytriedených odpadov z domácnosti s obsahom škodlivín, objemných odpadov a drobných stavebných odpadov produkovaných prevažne obyvateľmi mesta Martin a obcí martinského regiónu (fyzické osoby) pred konečným zhodnotením alebo zneškodnením. 

Brantner Fatra, s. r. o. zabezpečí zber komunálnych odpadov a drobných stavebných odpadov pre obce, ktoré nemajú zriadený zberný dvor v obci - teda aj pre Kláštor pod Znievom. 

Predmetom uzatvorenej zmluvy je: 

-zber vyseparovaných zložiek komunálneho odpadu a drobného stavebného odpadu zo skupiny 20 Katalógu odpadov v kategórii "N" - nebezpečný odpad a v kategórii "O" - ostatný odpad, ktoré do Zberného dvora dopravia občania obcí v okrese Martin, ktoré majú uzatvorenú zmluvu s prevádzkovateľom Zberného dvora. Zberný dvor nie je oprávnený odoberať odpadové pneumatiky. 

-druhy a katalógové čísla odpadov odovzdávaných do Zberného dvora sú uvedené v Prílohe č. 1 Zmluvy o poskytovaní služieb odpadového hospodárstva v Zbernom dvore Martin, ktorá je zverejnená na obecnej stránke v sekcii "samospráva" - "zmluvy, objednávky, faktúry" pod číslom SOH1/2017. 

Ponuka práce v obci

Vážení spoluobčania, 

firma Umelecké remeslá - stolárstvo, s. r. o. už s viac ako 25 ročnou tradíciou, sídli v našej obci. Za čas trvania dosiahla rad úspechov a uznaní nielen na Slovensku, ale aj na náročných zahraničných trhoch, ako napríklad v Bavorsku, Českej republike, Rakusku...

Firma chce postupne zaviesť nový typ výroby historického nábytku. 

Aby mohla firma ďalej prosperovať, pripravuje výber na neobsadené voľné miesta - sú pripravení prijať viacero záujemcov o vysokokvalitnú náročnú prácu. 

Majú záujem nielen o stolárov, ale aj strojárov, bez ktorých sa moderná výroba nezaobíde. Týmto chceme osloviť skutočných záujemcov o peknú prácu - doma. 

Záujemcovia sa môžu prihlásiť najlepšie osobne alebo si môžu dohodnúť stretnutie na telefónnom čísle 0905 274 505. 

 

Prihláška na Kláštorský jarmok 2017 - 3. ročník

Vážení jarmočníci, 

obec Kláštor pod Znievom vás po veľmi úspešných dvoch ročníkoch jarmoku pozýva na Kláštorský jarmok 2017, ktorý sa bude konať 2. septembra.  Pre návštevníkov bude aj tento rok pripravený bohatý sprievodný program – hudobné vystúpenia, atrakcie, detský svet a ďalšie.

Prihlášku na 3. ročník jarmoku nájdete ako prílohu tohto oznamu ako súbor na stiahnutie. Uzávierka prihlášok je 25. augusta 2017. 
Prihlášku je možné poslať poštou na adresu:

Obecný úrad Kláštor pod Znievom, M. Čulena 181, 
038 43 Kláštor pod Znievom

alebo elektronicky na : obecklastor@obecklastor.sk

Tešíme sa na vás! 

súbor na stiahnutie prihlas?ka2017FINAL.docx prihlas?ka2017FINAL.docx (14.6 kB)

Harmonogram vývozu komunálneho odpadu a separovaného zberu na r. 2017 pre obec Kláštor pod Znievom a miestnu časť Kláštor pod Znievom - Stanica

REKONŠTRUKCIA A MODERNIZÁCIA VEREJNÉHO OSVETLENIA V OBCI KLÁŠTOR POD ZNIEVOM

Súbor na stiahnutie web_info_podla_siea_kpz (3).odt web_info_podla_siea_kpz (3).odt (60.2 kB)

webygroup

dnes je: 22.8.2017

meniny má: Tichomír

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

11565329

Úvodná stránka