Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Verejnou dopravou

Ak sa chcete dostať do Kláštora pod Znievom verejnou dopravou, odporúčame Vám nájsť si aktuálne vlakové alebo autobusové spojenia na stránkach, ktoré sa na poskytnutie týchto služieb špecializujú, odporúčame napríklad:  ... Cestovné poriadky

Do Kláštora pod Znievom vedú priame autobusové spoje z Martina resp. z Turčianskych Teplíc, pri ceste autobusom smerom z Banskej Bystrice resp. z Prievidze budete musieť prestupovať (na autobusy vedúce z obce Jasenovo, Turčianskych Teplíc alebo z Martina).

 

Ak sa rozhodnete pre vlakovú dopravu, do Kláštora pod Znievom – časť stanica vedie priame spojenie z Banskej Bystrice resp. z Vrútok (prestupná stanica smerom zo Žiliny resp. od Košíc), s prestupom je vlakové spojenie možné i z Prievidze.

 

(pozor, je potrebné si uvedomiť, že vlakovým spojením sa dostanete do časti Kláštor pod Znievom – stanica, ktorá sa od centra Kláštora pod Znievom nachádza približne 4 km.Ak Vám teda vyhľadávač spojenia ponúkne vlakové spojenie, ktoré ako cieľovú stanicu uvádza stanicu Kláštor pod Znievom, jedná sa o časť obce Kláštor pod Znievom stanica a je nutné vyhľadať si ešte autobusové spojenie s uvedením nasledujúcich zastávok (prirodzene ak sa nechcete prejsť (peší presun trvá cca. 45 min.) alebo nechcete skúsiť stopovať :-):
- východzia stanica: Kláštor p.Znievom,,rázc.k žel.st.
- cieľová zastávka: Kláštor pod Znievom,,Hrtko.
Podobne si dajte pozor, ak Vám vyhľadávač ponúkne autobusové spojenie vedúce k zastávke Kláštor pod Znievom, rázcestie k žel. st., jedná sa o zastávku v časti Kláštor pod Znievom – stanica, vzdialenú od centra obce 4 km (pri takejto ponuke voľte zastávku Kláštor pod Znievom – Hrtko).


 

webygroup

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

19543199

Úvodná stránka