Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Hlasovanie - Lavičky osobností Znieva

Vážení občania, 

sme veľmi radi, že naša obec bola so svojimi projektami vybraná do hlasovania Nadácie COOP Jednota, ktoré trvá od 01.05. do 31.05.2019. Z troch projektov, za ktorý hlasujete v predajniach COOP Jednoty v Kláštore pod  Znievom bude jeden vďaka vám víťazný a získa na realizáciu projektu 6000 €.  A keďže s hlasovaním  pomaly prechádzame do druhej polovice, preto je asi najvyšší čas, aby sme vašu pozornosť upriamili i na projekt našej obce - Lavičky osobností Znieva...

V minulosti bývalo dobrým zvykom a naše centrum nebolo tomu výnimkou /a nielen to/, že sa ľudia spolu viac družili. Sadli si na lavičku pred dom alebo na niektorú z lavičiek v centre pri potoku, porozprávali sa, tetušky si na nich oddýchli s nákupom, zaľúbenci si na nich šepkali nežné slová, žiaci „ hltali“ napínavé  knižky, starí ľudia spomínali na mladé roky, a tak centrum žilo svojím životom. 

Starých lavičiek žiaľ už niet, pár novších, ktoré sa ich snažili nahradiť už pekne nahlodáva zub času, a preto vám chceme dať do pozornosti Projekt č.2: Lavičky osobností Znieva. Chceme ním nielen skrášliť kolorit centra našej obce, ale zároveň si pripomenúť slávne osobnosti: profesorov i študentov, známych rodákov - všetkých tých, ktorí šírili dobré meno obce i jubilujúceho gymnázia. Tabuľku s menom osobnosti bude niesť každá lavička, takže malé posedenie bude mať aj vzdelávací charakter.

Ďakujeme za každý váš hlas! Viac si o našom projekte môžete pozrieť tu: (str. 5 -9)
https://coop.sk/files/media/documents/obec-klastor-pod-znievom-66208079.pdf 

Mechanizmus hlasovania je nasledovný: za každých 5 € nákupu dostane zákazník 1 žetón, s ktorým zahlasuje za projekt, ktorý chce aby bol zrealizovaný v jeho obci ( žetón  vhodí do pripravenej urny). Projekt, ktorý získa najväčší počet žetónov zvíťazí.


webygroup

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

19112515

Úvodná stránka