Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Upovedomenie o začatí konania - vydanie povolenia využívať prírodný minerálny zdroj vrt KM-1, Kláštorný a na úpravu prírodnej minerálnej vody

Štátna kúpeľná komisia Ministerstva zdravotníctva SR v súlade s § 18 ods. 3 zákona č. 71/1967 Zb. o správnom konaní v znení neskorších predpisov upovedomuje na základe žiadosti spoločnosti Kofola, a. s. známych a neznámych účastníkov konania a dotknuté orgány, že dňom 28.02.2019 sa začalo správne konanie vo veci vydania prírodný minerálny zdroj vrt KM-1, Kláštorný, registračné číslo TM-052 a povolenia na úpravu prírodnej minerálnej vody z tohto prírodného minerálneho zdroja v obci Kláštor pod Znievom podľa § 11 a § 24 zákona č. 538/2005 Z. z. 

V súlade s § 33 správneho poriadku majú účastníci konania pred vydaním rozhodnutia možnosť vyjadriť sa k veci, k podkladom rozhodnutia, navrhovať dôkazy a ich doplnenie. S podkladmi pre vydanie rozhodnutia je možné oboznámiť sa na Inšpektoráte kúpeľov a žriediel Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky počas pracovných dní od 08.00 do 15.00 hod. 

Svoje vyjadrenie alebo dôkazné tvrdenia a doplnenia môžu účastníci konania uplatniť najneskôr do 7 dní odo dňa doručenia tohto upovedomenia, inak sa k nim neprihliadne. V rovnakej lehote môžu svoje vyjadrenia uplatniť aj dotknuté orgány. Pri zastupovaní je potrebné predložiť zo strany zástupcu písomné plnomocenstvo. 

Zverejnené dňa: 28.03.2019

 


webygroup

dnes je: 19.7.2019

meniny má: Dušana

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

18934742

Úvodná stránka