Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Výberové konanie na pozíciu  učiteľ pre predprimárne vzdelávanie do Materskej školy Kláštor pod Znievom.

Starosta Obce Kláštor pod Znievom vyhlasuje výberové konanie na pozíciu  učiteľ pre predprimárne vzdelávanie do Materskej školy Kláštor pod Znievom.

Požiadavky na zamestnanca

Kvalifikačné predpoklady: Úplné stredné odborné  vzdelanie - podľa zákona 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v zmysle  zákona č. 390/2011 Z.z. a vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti: Láskavý prístup k deťom, trpezlivosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, sebaovládanie,  iniciatívnosť, kreativita, znalosť práce s PC, schopnosť organizovať a plánovať prácu, tímová práca, umelecký talent (napr. hudobný, výtvarný, pohybový).

Predpokladaný termín nástupu: September 2018.

Žiadosť, profesijný životopis, doklad o vzdelaní a iné zvýhodňujúce materiály s označením „UČITEĽ  MŠ“ doručte na adresu: Obec Kláštor pod Znievom, M. Čulena 181, 03843 Kláštor pod Znievom najneskôr do 10. 8. 2018.

Uchádzači budú telefonicky  oboznámení s presným termínom pohovoru.

 


webygroup

dnes je: 17.2.2019

meniny má: Miloslava

  • Nedeľa8-3graphic-icon
  • Pondelok9-3graphic-icon
  • Utorok7-1graphic-icon

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

16830625

Úvodná stránka