Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Hlasovanie za obnovu záhrady pri obecnom úrade

Drahí Kláštorčania a priaznivci obce, 

Kláštor pod Znievom sa zapojil do ďalšieho projektu, s ktorým môžete pomôcť aj vy, a to bezplatne. Stačí len zahlasovať do 31. marca 2018.

Raiffeisen banka vyhlásila v rámci programu Gesto pre mesto výzvu, v ktorej možno získať finančnú podporu vo výške 1000 eur na projekt zameraný na prírodu a sociálne prostredie. S projektom „Záhrada pod orechom“ sa zapojil aj Kláštor pod Znievom. Vedenie obce totiž chce zveľadiť prostredie obecného úradu a ponúknuť občanom krajší priestor na mnohé aktivity.

Pomôžte a podporte projekt svojím hlasom aj vy

Zahlasovať sa dá na stránke https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/martin, kde stačí pri projekte „Záhrada pod orechom“ kliknúť na žltú ikonu „hlasovať za projekt“ a vyplniť základné údaje. Následne vám príde bezplatná SMS s kódom, ktorý treba zadať, aby bol hlas platný. Svojím hlasom podporíte myšlienku obce zriadiť komunitnú záhradu, kde sa budú môcť stretávať domáci občania, ale aj návštevníci obce.

Myšlienkou projektu je, aby sa ľudia viac socializovali, schádzali sa na príjemnom mieste, kde sa porozprávajú, zabavia. Dvor obecného úradu je totiž ideálnym miestom na organizovanie rôznych akcií (obecných aj súkromných). Priestory disponujú aj dobrým zázemím – kuchynkou, sociálnymi zariadeniami a pokojným prostredím. Tie plánuje obec zveľadiť, zvýšiť počet zelene a upraviť ho, aby sa tu ľudia cítili príjemne. A okrem iného, zlepší to aj celkový vizuálny zážitok návštevníkov úradu.

Obec Kláštor pod Znievom ďakuje za každý hlas!


webygroup

dnes je: 24.3.2019

meniny má: Gabriel

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

17980893

Úvodná stránka