Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Hlasovanie za Knihu Turca 2017

Žilinský samosprávny kraj a Turčianska knižnica v Martine vyhlasujú 10. ročník súťaže Kniha Turca 2017. 

Medzi nominované knihy sa dostala aj kniha od p. Mgr. Martina Ferenčíka - Beh a bežci spod Znieva, ktorá opisuje každý ročník konaného športového podujatia s názvom Beh na Zniev od čias bývalého gymnázia v Kláštore pod Znievom. Publikácia mapuje kompletnú históriu (vrátane výsledkov) bežeckého podujatia od roku 1994, ale aj spomienky organizátorov i samotných atlétov a ich úspechy, ktorí sa Behu na Zniev zúčastnili. Kniha je doplnená aj množstvom fotografií a štatistických prehľadov týkajúcich sa samotných pretekov a pretekárov.

Zahlasujte za túto knihu ako za najkrajšiu a najzaujímavejšiu knihu regiónu Turiec prostredníctvom online formulára dostupného na adrese: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEKqb3aSkNco7PzwT9dJ7dOd1-RVU09w84HxP44xzdGgYwYw/viewform 

alebo cez hlasovacie kupóny, ktoré sú dostupné v Turčianskej knižnici - pri centrálnom plute (Divadelná 5, Martin) a v jej všetkých pobočkách na Severe, v Priekope, na Ľadovni a v Záturčí. Aby bolo hlasovanie platné, je potrebné vybrať knihu z kategórie odborná literatúra (tam je zaradená publikácia Beh a bežci spod Znieva) a tiež z kategórie beletria. Na hlasovacom lístku môžu byť maximálne 2 knihy (po jednej knihe z každej kategórie). Hlasovanie prebieha od 1. marca do 5. apríla 2018.

Za každý hlas ďakujeme :) 

 


webygroup

dnes je: 24.3.2019

meniny má: Gabriel

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

17980891

Úvodná stránka