Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Hlasovanie za nášho Kláštorčana Andreja Paulínyho do 30.11.2017

Slovenský olympijský výbor (SOV) zostavil z 21 výsledkovo medzinárodne najúspešnejších mládežníckych športovcov za uplynulých 12 mesiacov Juniorský olympijský tím (JOT), ktorý podporí na jeden rok sumou celkovo 50-tisíc eur. Cieľom programu je podporovať mladých športovcov v dorasteneckom či juniorskom veku v rozvoji ich športovej kariéry a utvoriť im na to vhodné podmienky. Zo 46 športovcov nominovaných športovými zväzmi vybrala športová rada SOV 21 najúspešnejších (v jednom prípade ide dvojicu), ktorým SOV každý mesiac počas jedného roka poskytne štipendium vo výške 200 eur.

Medzi nominovanými je aj náš šikovný Andrej Paulíny, za ktorého môžete denne zahlasovať tu: 

https://www.juniorskytim.sk/sportovec/andrej-pauliny 

Hlasovanie trvá do 30. novembra 2017. 

Hlasujte za kláštorského favorita z Juniorského olympijského tímu (hlas môžete dať raz denne) a pošlite ho na ZOH 2018 do Pjongčangu. Doprajte mu cestu plnú inšpirácie do jeho budúcej športovej kariéry a dajte mu šancu zažiť neopakovateľnú atmosféru zimných olympijských hier.

Samozrejme, organizátori nezabúdame ani na hlasujúcich. Každý, kto aspoň raz zahlasuje za svojho favorita z Juniorského olympijského tímu, bude zaradený do žrebovania o pobyt pre 2 osoby na ZOH 2018.

Ďakujeme za každý hlas a podporme spoločne tento mladý talent :) 

/zdroj: www.juniorskytim.sk/


webygroup

dnes je: 24.9.2018

meniny má: Ľuboš, Ľubor

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

14620968

Úvodná stránka