Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Možnosť vývozu odpadu na zberný dvor v Martine

Vážení občania, 

obec Kláštor pod Znievom podpísala zmluvu so spoločnosťou Brantner Fatra, s. r. o. - Zmluvu o poskytovaní služieb odpadového hospodárstva v Zbernom dvore Martin. 

Zberný dvor je určený pre zber a dočasné zhromažďovanie vyseparovaných zložiek komunálnych odpadov vrátane vytriedených odpadov z domácnosti s obsahom škodlivín, objemných odpadov a drobných stavebných odpadov produkovaných prevažne obyvateľmi mesta Martin a obcí martinského regiónu (fyzické osoby) pred konečným zhodnotením alebo zneškodnením. 

Brantner Fatra, s. r. o. zabezpečí zber komunálnych odpadov a drobných stavebných odpadov pre obce, ktoré nemajú zriadený zberný dvor v obci - teda aj pre Kláštor pod Znievom. 

Predmetom uzatvorenej zmluvy je: 

-zber vyseparovaných zložiek komunálneho odpadu a drobného stavebného odpadu zo skupiny 20 Katalógu odpadov v kategórii "N" - nebezpečný odpad a v kategórii "O" - ostatný odpad, ktoré do Zberného dvora dopravia občania obcí v okrese Martin, ktoré majú uzatvorenú zmluvu s prevádzkovateľom Zberného dvora. Zberný dvor nie je oprávnený odoberať odpadové pneumatiky. 

-druhy a katalógové čísla odpadov odovzdávaných do Zberného dvora sú uvedené v Prílohe č. 1 Zmluvy o poskytovaní služieb odpadového hospodárstva v Zbernom dvore Martin, ktorá je zverejnená na obecnej stránke v sekcii "samospráva" - "zmluvy, objednávky, faktúry" pod číslom SOH1/2017. 


webygroup

dnes je: 18.7.2018

meniny má: Kamila

  • Streda1914graphic-icon
  • Štvrtok2014graphic-icon
  • Piatok2312graphic-icon

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

14185709

Úvodná stránka