Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Cestovné poriadky

V záujme ponuky len aktualizovaných a teda platných cestovných poriadkov prosím nájdite si vlakový alebo autobusový spoj, ktorý vyhovuje Vašim potrebám na stránkach, ktoré sa na poskytovanie informácii o cestovných poriadkoch špecializujú. Odporúčame:

www.sadza.sk – internetová stránka SAD Žilina, kde v rámci podmenu Cestovné poriadky nájdete vývesku s odchodmi autobusov zo zastávky Martin, autobusová stanica resp. Turčianske Teplice, autobusová stanica. Taktiež tu nájdete telefónne čísla, na ktorých Vám poskytnú informácie o cestovných poriadkoch.

www.slovakrail.sk – stránka Slovenských železníc pre vlakové spojenia, po načítaní stránky zadajte začiatočnú a cieľovú stanicu, podrobnosti o čase prepravy a vhodné vlakové spojenie Vám bude vyhľadané.

www.cp.sk – stránka určená na vyhľadávanie vlakových alebo autobusových spojení (aj ich kombinácií) presne podľa Vaších požiadaviek. Zvoľte si druh dopravy a zadajte údaje o začiatočnej a cieľovej stanici a o čase prepravy a vhodné dopravné spojenie Vám bude vyhľadané.

Na uvedených stránkach nájdete akýkoľvek spoj, či už vlakový, autobusový alebo kombinovaný v rámci spojov z / do Kláštora pod Znievom ale i v rámci celého Slovenska.


 

webygroup

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

19261729

Úvodná stránka