Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kláštor pod Znievom

Návšteva partnerskej obce Gołuchów - možnosť prihlásiť sa

V dňoch 31.05. až 03.06.2019 sa uskutoční návšteva partnerskej obce v Poľsku - Gminy Gołuchów, a kedže by sme boli radi, aby partnerskú obec spoznalo čo najviac občanov, radi by sme v delegácii mali zastúpených všetkých. Preto, ak by ste mali chuť sa ísť spolu so zástupcami dobrovoľných hasičov, poslancov a dôchodcov pozrieť do Gołuchówa (všetko je zabezpečené bezplatne - ubytovanie, strava, cesta...), prosím, nahláste sa osobne na obecnom úrade alebo na tel. čísle 043/49 33 100 do pondelku 27.05.2019.

 

Výzva na predloženie cenovej ponuky - Dodanie prístupových bodov na verejných priestranstvách v rámci obce Kláštor pod Znievom

Obec Kláštor pod Znievom vyhlasuje výzvu na predkladanie cenových ponúk na zákazku s názvom Dodanie prístupových bodov na verejných priestranstvách v rámci obce Kláštor pod Znievom. 

Lehota na predkladanie ponúk je do 27.05.2019 do 12.00 hod. 

Do zákazky sa môžete prihlásiť prostredníctvom portálu TENDERnet po kliknutí na tento odkaz:
https://www.tendernet.sk/zakazka?driMOgvYz9f_i7-YUI-Mq7k
Cenovú ponuku je uchádzač povinný predložiť v rámci systému TENDERnet v časti: Zadať ponuku.
Ponuky predložené inak ako v systéme TENDERnet nebudú pri hodnotení posudzované.

Zverejnené dňa 13.05.2019

Súbor na stiahnutie Vyzva_2845 wifi (2).pdf Vyzva_2845 wifi (2).pdf (36.8 kB)

Hlasovanie - Lavičky osobností Znieva

Vážení občania, 

sme veľmi radi, že naša obec bola so svojimi projektami vybraná do hlasovania Nadácie COOP Jednota, ktoré trvá od 01.05. do 31.05.2019. Z troch projektov, za ktorý hlasujete v predajniach COOP Jednoty v Kláštore pod  Znievom bude jeden vďaka vám víťazný a získa na realizáciu projektu 6000 €.  A keďže s hlasovaním  pomaly prechádzame do druhej polovice, preto je asi najvyšší čas, aby sme vašu pozornosť upriamili i na projekt našej obce - Lavičky osobností Znieva...

V minulosti bývalo dobrým zvykom a naše centrum nebolo tomu výnimkou /a nielen to/, že sa ľudia spolu viac družili. Sadli si na lavičku pred dom alebo na niektorú z lavičiek v centre pri potoku, porozprávali sa, tetušky si na nich oddýchli s nákupom, zaľúbenci si na nich šepkali nežné slová, žiaci „ hltali“ napínavé  knižky, starí ľudia spomínali na mladé roky, a tak centrum žilo svojím životom. 

Starých lavičiek žiaľ už niet, pár novších, ktoré sa ich snažili nahradiť už pekne nahlodáva zub času, a preto vám chceme dať do pozornosti Projekt č.2: Lavičky osobností Znieva. Chceme ním nielen skrášliť kolorit centra našej obce, ale zároveň si pripomenúť slávne osobnosti: profesorov i študentov, známych rodákov - všetkých tých, ktorí šírili dobré meno obce i jubilujúceho gymnázia. Tabuľku s menom osobnosti bude niesť každá lavička, takže malé posedenie bude mať aj vzdelávací charakter.

Ďakujeme za každý váš hlas! Viac si o našom projekte môžete pozrieť tu: (str. 5 -9)
https://coop.sk/files/media/documents/obec-klastor-pod-znievom-66208079.pdf 

Mechanizmus hlasovania je nasledovný: za každých 5 € nákupu dostane zákazník 1 žetón, s ktorým zahlasuje za projekt, ktorý chce aby bol zrealizovaný v jeho obci ( žetón  vhodí do pripravenej urny). Projekt, ktorý získa najväčší počet žetónov zvíťazí.

Presun osláv 145. výročia založenia DHZ Kláštor pod Znievom

Milí spoluobčania,

ospravedlňujeme sa, no z technických dôvodov sa oslavy 145. výročia založenia DHZ Kláštor pod Znievom presúvajú na september.

Ďakujeme za pochopenie.

Voľby do Európskeho parlamentu 2019 - doručovanie žiadostí o hlas. preukaz

OBEC   KLÁŠTOR      POD      ZNIEVOM

Obecný úrad,  Kláštor pod Znievom, M. Čulena 181/50

________________________________________________________________

 

 

   VOĽBY   DO   EURÓPSKEHO  PARLAMENTU   V ROKU  2019

OZNÁMENIE

 

Adresa na doručenie žiadostí o vydanie hlasovacieho preukazu v obci Kláštor pod Znievom pre voľby do Európskeho parlamentu, konaných dňa 25. mája 2019

 

 

                                                                       obecklastor@obecklastor.sk

 

V Kláštore  pod Znievom 8. apríla 2019

Položky 1-5 z 13

webygroup

dnes je: 25.5.2019

meniny má: Urban

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

18712538

Úvodná stránka